Antalya FlyBasketball Gelişim Kampı Tamamlandı

Oyuncularımız, Antalya Gloria Sports Arena'da 12-20 Haziran arasında düzenlediğimiz sezonun ilk FlyBasketball Gelişim Kampı'nı başarıyla tamamladı.


Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi ve Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nin önemli takımlarında görev yapan FlyBasketball oyuncularımız, 2017 sezonunun ilk FlyBasketball Gelişim Kampı için Antalya’da toplandı.


Dünya standartlarında antrenman cihazları ve ekipmanlarıyla donanımlı Gloria Sports Arena’da düzenlediğimiz bu sezonki ilk gelişim kampımız, 12 Haziran 2017 tarihinde başladı. FlyBasketball oyuncularımız 9 gün boyunca; Antalya’da deneyimli koç ve özel kuvvet-kondisyon antrenörleri eşliğinde çalıştı.


Gloria Sports Arena'da yer alan kapalı ve açık basketbol sahası, halter ve fitness salonu, olimpik yüzme havuzu, buz odası, şok havuzu, sauna, koşu parkuru gibi alanlardan da yararlanan FlyBasketball oyuncularımız, 2017-2018 sezonuna verimli bir programla hazırlanmaya başladı.


20 Haziran 2017 Salı gününe kadar devam eden FlyBasketball Gelişim Kampı'mızda, oyuncularımız mental ve teknik programlar doğrultusunda çalıştı. FlyBasketball oyuncularımız Mental program kapsamında özgüven, yaratıcılık, çalışma motivasyonu, akıl gözü, beyin haritası, algoritmik düşünme becerisi ve kariyer planlama gibi eğitimler yer alırken; teknik program kapsamında ise şut mekaniği, pas mekaniği, dripling, drive reading, offence reading, pick & roll ve footwork gibi alanlarda çalıştı. FlyBasketball oyuncularımız ayrıca stability, mobility, core ve strengths gibi alıştırmalarla da kamptaki antrenmanlara hazırlanırken, kuvvet & kondisyon egzersizlerini de yaptı.


Kamplarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için info@flybasketball.com adresine e-posta atabilir, soru ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kamplarımızdan güncel fotoğraf ve videolardan haberdar olabilirsiniz.


FlyBasketball Gelişim Kampı 2017 (http://www.flybasketball.com/kamp/flybasketball-gelisim-kampi---2017-789)
Facebook: https://www.facebook.com/FLYBSKTBLL/
Twitter: https://twitter.com/FLYBSKTBLL
Instagram: https://www.instagram.com/flybsktbll/
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCRuZdRuc_HI1piUlBFcp2NQ


Öykü Taşkın, FlyBasketball Ailemize Katıldı

2000 doğumlu yetenekli oyuncu Öykü Taşkın, FlyBasketball ailemizin yeni üyesi oldu. ... DEVAM

İlayda Güner'den Yeni Başarılar

Yetenekli genç oyuncumuz İlayda Güner, U18 Kızlar Türkiye Şampiyonası'nda kariyerine yeni başarılar ... DEVAM

FlyBasketball Oyuncularımız Serebral Palsili Çocuklar İle Buluştu

FlyBasketball oyuncularımızdan Gülşah Akkaya, Simay Karaman, Mehtap Karabilecen ve Yağmur Kübra Taşa... DEVAM